Гичка. Секретний пікнік

PicnicTL331

Спершу ми проминули суворий на вигляд шиномонтаж, за ним вигулькнула колоритна «рюмочна» з  чебуреками й шашликами на рекламній розтяжці, а далі дорога скінчилась і намалювалися опори розквецяного Рибальського моста.

PicnicTL2

«Або ми заблукали, або на нас чекає найдивовижніший пікнік!» — подумали ми, вчергове звіряючись з гуглівським навігатором та електронною мапою, що її нам надіслали разом із запрошенням.

PicnicTL6

Аж раптом – сходи мало не до самого Дніпра, а там – схований від сторонніх очей бар River Port, музика, причал із буксирами та катерами,  а у затінку довжелезний стіл, заставлений квітами, келихами та свіжоспеченими буханцями хлібу.

PicnicTL17

PicnicTL9

PicnicTL16

У закутку – Велічайший Марко чаклує над спаржею, томатами й халумі, за спиною ллється в келишки яблучний сидр, перший за цю довгу весну!

PicnicTL325

Розрада для очей, вух і шлунків, бо ти наче у місті, але все одно на природі, краєвид на річку, в руці – келишок і виделка, довкруж  добрі люди, а офіціанти несуть і несуть смаколики на стіл!

PicnicTL15

PicnicTL32

PicnicTL24

PicnicTL327

Секретний пікнік напередодні фестивалю True and Local, Гичка від Лавки Традицій та бренду Silpo – з одного боку, така собі робоча зустріч журналістів, блогерів, організаторів фестивалю і, звичайно ж, українських виробників усілякої смакоти.

PicnicTL324

А з іншого боку, ну яка робота першої погожої днини без дощу? Це все ж таки пікнік, тому робота, на щастя, зводиться до того, щоб устигнуть поласувати усією смакотою, яку наготували шеф Марко Черветті з командою (о, цей божественний тост із хумусом і халумі!).

PicnicTL27

PicnicTL21

PicnicTL8

PicnicTL29

PicnicTL330

А ще пильнувати, щоб кількість випитого сидру все ще дорівнювала здатності самостійно пересуватися хоча б між крісельцями.

PicnicTL18

PicnicTL20

PicnicTL326

До речі, український сидр від BerryLand дуже засмакував до халумі Nashe та качиного філе від «Димне м’ясо від Тараса», бо він геть не солодкий! Хоч, звичайно, я обожнюю французький сидр до різдвяної франжипанової галети з усім супутнім святковим ритуалом і ялинкою, та на літо й справді хочеться чогось набагато менше цукрового і набагато більш п’янкого!

PicnicTL7

PicnicTL328

PicnicTL332

PicnicTL10

Ще один мій пікніковий улюбленчик – це хумус (Леонійський) із перцем чилі, який пасує і як «намазка» для сендвічів і тостів, і як гарнір до підсмаженої спаржі з овочами й халумі, не кажучи вже про сольний виступ, коли наминаєш його ложкою прямо з банки (мій улюблений варіант!). Добре, замість ложки підійде й скибочка гречаного багету!

PicnicTL13

PicnicTL4

Текст: Ольга Карі

Фото: Ольга Карі, Антон Лаза