Musse Confectionery, Kиїв

musse3

Тут живуть еклери моєї мрії! Це якщо дуже коротко. Насправді, я дуже люблю спостерігати за тим, як маленькі крафтові виробництва виростають із штанців «доставки на замовлення» до повноцінного закладу.

musse4

Тут є кава, квіти, симпатичні столики для красивих фото і затишні кутки, де можна усамітнитися на годинку із книжкою чи потеревенити подругою. І поїсти еклерів!

musse13

Musse Confectionery довгий час працювали у форматі доставки еклерів, ще в них можна було замовляти тістечка й торти. Аж ось нарешті — їхній перший заклад!

musse12

Хоч як це зручно, коли кур’єр із коробкою солоденьких еклерів з’являється у тебе на порозі, та ніщо не зрівняється зі смаком найсвіжішого тістечка, прохолодного, щойно з вітрини, з хрустким мереживом шоколадного вензелю, яке не трусилось у коробці по дорозі, перетворюючись на теплу вкляклу субстанцію.

musse29

Musse — це, в першу чергу, про дуже красиві і дуже смачні еклери. Решта лагомин на вітрині — тарти, мусові тістечка — за задумкою власників, Оксани та Віталія, теж за формою наслідують еклер.

musse16

А найголовніше те, що тут роблять і продають міні-еклери: для тих, хто навіть у часи тотального бодіпозитиву крає себе за кожен зайвий шматочок солодкого!

musse28

Отже, мої особисті фаворити із солодкої вітрини Musse. На першому місці — еклер із солоною карамеллю з шоколадною медалькою, що прикрашає глазурований профітроль.

musse25

Крем трохи нагадує згущене молоко, але він легкий і без агресивних солоних нот, що робить його смак яскравим, але збалансованим: післясмак не залишає враження, наче ви полизали соляну барилу. На другому місці — еклер із чорносмородиновим кремом-пюре. Смакує як пізнє літо, щедро присипане стиглими ягодами.

musse18

Третє місце в моєму серці між собою поділили фірмовий еклер «фісташка-полуниця» та ванільна класика.

musse10

Усього еклерна лінійка — це аж вісім смаків, які оновлюються щосезону, а з часом в Musse обіцяють додати кілька позицій для веганів та вегетаріанців (бо зараз, кажуть, їм доводиться вдовольнятися лише кавою та какао на рослинному молоці).

musse15

musse19

Ну, і глянцеві мусові тістечка у вигляді еклерів — дуже цікава тутешня принада, у якій хрустка основа (не бісквіт!) поєднується із ніжним та пружним мусом, шматочками фруктів та ягід.

musse9

До речі, в Musse планують розширити меню і  готувати легкі сніданки, сендвічі, салати й супи, тож скоро забігати сюди можна буде не тільки для того, аби підсолодити життя!

musse27

Musse Confectionery, вул. Мала Житомирська, 15, Київ

Текст, фото: Ольга Карі