Adriatic, Київ

adriatic39

Чудові новини для любителів медового соте з морепродуктів від шефа Далібора Міленковича!

adriatic42

Це соте неможливо сплутати з жодним іншим — бо воно смакує дивовижно й незабутньо, це вам підтвердять усі гості, що роками мандрували за шефом і його соте від одного закладу до іншого, де б той не працював — від Porto Maltese до Рибаlove.

adriatic31

Та ось нарешті Далібор разом із друзями Йованом та Ніколою відкрили свій власний ресторан. Тож якщо ви встигли скучити за полумиском гарячого духмяного соте з гіркою креветок, кальмарів та мушель у парі зі скибочками запашного хлібу, спеченого зранку — вам терміново треба до рибного ресторану Adriatic.

adriatic5

Adriatic розпочинає нову сторінку історії закладів національних кухонь Києва, бо пригощають тут балканськими спеціалітетами (ви знаєте, яка це смакота — домашній шопський салат?) та вином із узбережжя Адріатики.

adriatic10

adriatic18

adriatic14

Тут можна провести вечір за келишком чи пляшкою хорватського або словенського вина — непересічними трунками для української столиці, де за останні руки суттєво розширився ено-гастрономічний досвід відвідувачів ресторанів.

adriatic27

З часом, обіцяє шеф Далібор, винна карта ресторану охопить усю географію Адріатичного узбережжя, включно з Італією.

adriatic22

Ну, а щодо смаків, то любителі доброї смачної риби вже мусять прокладати найзручніший для себе маршрут на Липки.

adriatic15

Брускети з авокадо й шотландським лососем, маринованим у буряковому соку, або тар-тар із гребінця з манговим соусом — дуже хороший початок для вечері в Adriatic.

adriatic26

adriatic6

Щоб мати сили спробувати якомога більше страв, раджу замовляти одне соте на двох, тоді гарантовано матимете сили спробувати і адріатичну варіацію салату Олів’є (з лососем, ікрою, каперсами), і пасту з ботаргою, і смажених кальмарів із зеленим соусом.

adriatic25

Щодо грильованих кальмарів, до речі, то це лише на перший погляд вони виглядають як страва на велику компанію. Кальмари настільки соковиті і смачні, що пригощати ними когось із своєї тарілки ну дуже не хочеться!

adriatic41

Вустриці, камбала, сібас, дорадо, гребінці, лобстери, морський язик, барабулька — в ресторані Adriatic вся гастрономічна історія будується довкола риби, переважно виловленої в Адріатичному морі, на сьогодні — одному з найчистіших у світі.

adriatic37

М’яса тут не подають взагалі, втім, як на мене, це і є ознака хорошого закладу: не розпорошуватися на все одразу, аби догодити всім! Єдині поступки Далібор робить для любителів солоденького — десерти в меню теж є!

adriatic36

Паста з гіркою креветок чи чорне різотто з кальмарами, келишок чорногорського вина і широке вікно, з якого проглядає вечірній Київ — такий краєвид нічим не поступається панорамі заходу сонця над вечірнім Адріатичним морем.

adriatic9

Ну хіба що трішечки!

adriatic1

Ресторан AdriaticКиїв, вул. Інститутська, 19

Текст: Ольга Карі

Фото: Ольга Карі, Антон Лазутін