Riverside Hotel, Чернігів

riverside3

Годі й мріяти про ще більш приємне завершення літа!

riverside56

Зазвичай мене дуже тішить сам лише факт, що три місяці спеки, задухи й пилюки добігають кінця, тож розрадити мене 31 серпня не так вже й важко!

riverside9

Але кілька годин плюскання в прохолодному басейні в готелі Riverside Hotel посеред неба, з мальовничим поліським краєвидом на Десну, в тиші й усамітненні — для мене це розкішний подарунок!

riverside51

riverside55

riverside58

Тож я скористалася ним від душі, плавала, поки не забракло сил і повітря в легенях.

riverside1

Готельний комплекс Riverside Hotel у Чернігові виявився непересічно затишною локацією для відпочинку, він стоїть на тихому березі Десни, а повітря тут таке чисте, що його, здається, можна їсти ложкою, мов кисневий коктейль.

riverside6

riverside7

Спати й відпочивати тут дуже солодко.

riverside5

Десна й справді дуже медитативна річка — таке собі величезне нерухоме дзеркало.

chernigiv18

Вузенька стежка з готельного подвір’я веде прямісінько до річки — за часів мого дитинства тут був пляж, дуже популярний (на обох берегах, до речі, а між ними курсував пором), щоліта, особливо у вихідні, тут було не проштовхнутися.

chernigiv17

Місцеві і посиденьки зі смаколиками влаштовували, і плавали, і засмагали, і мідії збирали, і рибу ловили.

chernigiv29

Втім, ми й зараз зустріли кількох рибалок та одного кота, який тих рибалок пильнував.

riverside2

Головна принада готельного комплексу Riverside — це ресторан під керівництвом шефа В’ячеслава Попкова.

riverside40

Той випадок, коли сміливо можна сказати: ресторан вартий окремої подорожі. Величезна увага шефа до локальних продуктів (місцевий сом, маринований у буряку — це щось неймовірне!) у тандемі з авторським чуттям й сучасними кулінарними техніками творять на тарілках чисту поезію.

riverside15

Ще й порції надзвичайно щедрі! Підкопчений еклер, мільфей із паштетом із курячої печінки й трюфельною пастою на «сіні» з тоненької підсмаженої цибулі, космічної смакоти форшмак із яблучними медальйонами,  салат із качкою та чіпсами з тапіоки, морозиво із сіна та мармелад із лікеру куантрьо —  і це лише поверхневий огляд лагомин, на які сюди варто завітати на вечерю.

riverside20

До речі, вражає й коктейльна карта, сауер із житнього хлібу відтепер мій фаворит.

riverside38

Основне меню оновлюють в ресторані Riverside двічі на рік, щосезону з’являються невеличкі меню із спеціальними пропозиціями від шефа.

riverside26

Найперше, що раджу спробувати на вечерю — сома із кремом з мускатного гарбуза та сирною еспумою. Ця річкова риба не дуже часто вигулькує в українських ресторанах, а в Riverside її готують неперевершено.

riverside48

Не проґавте сніданок — він вартий вранішнього прокидання. Мені дуже імпонує красиве сервірування ранкових наїдків, а не самі лише марміти й каструльки.

riverside47

Салати в порційних келишках, дуже смачна випічка на тацях (вертута з грибами — космос!), спеціальні сервірувальні ложки для смачних овочевих мусів — люблю, коли смачно й красиво.

riverside43

Обов’язково спробуйте місцеві гарячі млинці на сніданок, тоненькі й ніжні, як удома, тільки вдома їх ніколи нема натхнення готувати!

riverside44

Інша річ, коли для тебе їх приготували і подали на тарілці — гарячими, щойно з вогню, з медом і горішками. Ідеальний сніданок, ідеальний відпочинок!

riverside53

Riverside Hotel, вул. Шевченко, 103-а, Чернігів

Текст: Ольга Карі

Фото: Ольга Карі, Антон Лаза