Radisson Blu Daugava Hotel, Riga

rad_daugava20

Я мріяла про гостини в Radisson Blu Daugava Hotel, Riga ще задовго до того, як стала блогером чи закохалась в латвійську столицю до нестями. Колись дуже багато років тому подружка надіслала мені з Риги вітальну листівку з панорамою Даугви та сліпучо білим готелем, що височів над рікою.

rad_daugava2

Не те, щоб я одразу сказала собі: «Оце готель моєї мрії, будь що мушу там побувати»!

rad_daugava17

Але з часом сталось так, що моя любов до Риги помножилась на захоплення мережею Radisson Blu, тож, зрештою, не дивно, що кінець-кінцем ми опинились в тому сліпучому білому готелі з листівки, в його найкращій кімнаті з панорамними вікнами, розкішним краєвидом Риги та просторим балконом, з якого мене ледь не здуло вітром в Балтійське море. Жартую, звичайно, але майте на увазі, весняна погода в Ризі дуже примхлива!

rad_daugava13

Свого часу, Radisson Blu Daugava Hotel, Riga був першим міжнародним готелем в Балтиці, відкрившись тут у 1995 році. Це, насправді, типова історія для бренду, бо і в ОАЄ так само Radisson Blu прийшли найпершими, і в Україну.

rad_daugava43

rad_daugava66

rad_daugava65

Хто тільки тут не гостював! Від зірок кіно, гучних рокерів до президентів та японських імператорів. Мене тішить той факт, що більша частина цих персоналій мешкали в тому ж сьюті, де зупинились і ми.

rad_daugava6

Щоразу, коли я опиняюсь в класному готелі, постає дилема: тут так класно і затишно, що ото б цілий день валялась на розкішному готельному ліжечку з книжками і цукерками у пухнастому готельному халаті.

rad_daugava40

rad_daugava15

Але ж це Рига, місто, в якому я не можу згаяти жодної хвилини на лінощі та валяння в ліжку. До того ж, з’ясувалось, що в готелі є басейн, тож я терміново потребувала купальника – бо як же ж можна оминути таку принаду своєю увагою?! Досі дивуюсь із того, що заздалегідь не перевірила на сайті, чи є в готелі басейн, але тоді б я не мала нового купальника, бо привезла б свій!

rad_daugava29

Насправді, в Radisson Blu Daugava Hotel, Riga не просто басейн, а величезний спортивний комплекс. Відвідують його не тільки мешканці готелю – ввечері туди стягується весь офісно-діловий люд з обох берегів Даугви. У час пік довкруж басейну за прозорими вікнами нарід намотує кілометри на бігових доріжках, розтягується в шпагатах та підкидає гантельки, а ти така вся розслаблена, після перельоту і прогулянки містом, неквапливо вигулькуєш уздовж кахельних берегів. Насправді, дуже хороший і великий басейн, рекомендую!

rad_daugava33

Готельна ванна – це ще одна вишенька на моєму персональному ризькому торті. Нема більшої розради наприкінці дня, ніж тепла ванна з бульбашками і книжкою. Келишок вина теж не завадить, не кажучи вже про цукерки з ризьким бальзамом!

rad_daugava47

Я великий фанат сніданків у Radisson Blu. Поясню, чому. Зазвичай, стандарт готелю передбачає, що меню ранкових лагомин буде більш-менш уніфікованим, в якому б Radisson Blu ви не зупинились: чи в Дубаї, чи в Ризі, чи на Місяці.

rad_daugava50

rad_daugava54

Тут обов’язково мають бути свіжі соки, кілька видів молока та йогуртів, розмаїття хлібу й випічки, запечений лосось, вибір сирів та салатів. Але при цьому в кожному Radisson Blu на сніданках є спецальний закуток локальних смаколиків.

rad_daugava56

Латиші потішили трав’яними чаями (Латвія славетна чайними зборами з квітів, ягід і трав), шпротами та пряним оселедцем, локальним медом та варенням.

rad_daugava52

І головне смакове відкриття подорожі: кислий соус із червоних ягід з румбамбаром.

rad_daugava55

Із домашнім сиром та сметаною – смакота надзвичайна! Не кожного дня зі мною трапляються такі яскраві відкриття.

rad_daugava60

Ну, а корім того, цього разу я не полінилась поштудіювати сніданкове меню (зазвичай мені бракує терплячки чекати, поки на кухні спечуть мій омлет чи оладки, тож я обмежуюсь шведським столом).

rad_daugava64

rad_daugava62

Доповідаю: вафельки з кленовим  сиропом цікаві, ажурні млинці ду-у-уже смачні!

rad_daugava58

А коли ти цілий день проходиш всю Ригу уздовж і поперек, і ще намотуєш кілька кілометрів у басейні, то можна з легким сумлінням наминати зранку і млинці, і вафлі, і омлет із шпротами!

Radisson Blu Daugava Hotel, Riga

24, Kuģu iela Street, Rīgа

Текст: Ольга Карі

Фото: Ольга Карі, Антон Лаза

Тревел-партнер подорожі компанія Ready&Go!

RNGriga