Галета з моцареллою і томатами

galette13

Для приготування галети потрібні: 250 г борошна, 25 мл олії волоського горіху (або оливкової), тепла вода, дрібка мускатного горіху. Для начинки: 2 великі кульки коров’ячої моцарелли, 1 великий червоний томат, 1 помаранчевий чи жовтий, 1 чайна ложка оливкової олії, сухий базилік, 1 гілочка свіжого чабрецю, кілька паростків руколи, 1-2 часникових «зубчики».

galette11

Приготуйте тісто: борошно просійте з тертим мускатним горіхом, влийте в нього олію, почніть вимішувати. Потроху доливайте теплу воду. Тісто має стати еластичним і достатньо м’яким. Скатайте з нього кулю та залиште у кімнатній температурі на 30 хвилин.

galette8

Помийте томати та поріжте їх тонкими ламтиками. Моцареллу поріжьте широкими шматочками такого ж розміру, як томати. Тісто розкачайте тонким шаром та викладіть його у форму для випікання, змащену олією. Сушений базилік змішайте з оливковою олією та змастить сумішшю поверхню тіста. Зверху довільно розкидайте подрібнений часник. Викладайте томати й моцареллу, чергуючи червоні й жовті ламтики. Притрусіть галету сухим базиліком (або свіжим чабрецем).

galette6

Випікайте пиріг у розігрітій духовці 30 хвилин у температурі 220 градусів. Моцарелла має зарум’янитися. Прикрасьте готову галету свіжою руколою та сідайте до столу!

galette1

А з рештків тіста пропоную зробити просту перепічку — розкатайте тоненько тісто у плаский хлібчик, зверху змастіть олією та присипте сухими травами. За 7 хвилин матимете хрусткий та смачний перекус!

Готувала Ольга Карі